Gimnazjum Nr 1 w Srokowie

Dzień Sportu Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Anna Paluszkiewicz   
17.06.2018.

Dnia 5.06.2018 r. odbył się Dzień Sportu dla klas: 7SP, 2AG, 2BG, 3AG, 3BG. Podczas imprezy uczniowie startowali w konkurencjach lekkoatletycznych (rywalizacja indywidualna).


Konkurencje:

    bieg na 100m dz., chł.
    bieg na 300m dz., chł.
    bieg na 600m dz.
    bieg na 1000m chł.
    skok wzwyż dz., chł.
    skok w dal dz., chł.
    pchnięcie kulą dz., chł.


Uczestnicy nagrodzeni byli medalami.

Bieg na 100 metrów dziewcząt:

  •         złoty medal- Małgorzata Kowalczyk
  •         srebrny medal- Patrycja Rozicka
  •         brązowy medal- Hanna Wereda


Bieg na 100 metrów chłopców:

 

  •     złoty medal- Hubert Droździel
  •     srebrny medal- Bartosz Ciołek
  •     brązowy medal- Jakub Grycewicz


Bieg na 300 metrów dziewcząt:

 

  •     złoty medal – Beata Ścioch
  •     srebrny medal – Daria Józefowicz
  •     brązowy medal – Daria Prawecka


Bieg na 300m chłopców:

 

  •     złoty medal – Michał Kołaczyński
  •     srebrny medal – Bartłomiej Kozłowski
  •     brązowy medal – Bruno Kulesza


Bieg na 600m dziewcząt:

  •     złoty medal - Wiktoria Dzirba
  •     srebrny medal - Wiktoria Łuszcz
  •     brązowy medal - Wiktoria Boguta


Bieg na 1000m chłopców:

 

  •     złoty medal – Daniel Zając
  •     srebrny medal – Hubert Droździel
  •     brązowy medal – Damian Doroszkiewicz


Skok wzwyż dziewcząt:

 

  •     złoty medal – Anna Paluszkiewicz – rekord
  •     srebrny medal – Wiktoria Łuszcz
  •     brązowy medal – Paulina Gasinowicz


Skok wzwyż chłopców:

 

  •     złoty medal – Dominik Tepper
  •     srebrny medal – Adrian Dudek
  •     brązowy medal – Michał Kołaczyński


Skok w dal dziewcząt:

 

  •     złoty medal – Wiktoria Boguta
  •     srebrny medal – Anna Paluszkiewicz
  •     brązowy medal – Wiktoria Dzirba


Skok w dal chłopców:

 

  •     złoty medal – Bartosz Ciołek
  •     srebrny medal – Damian Leżała
  •     brązowy medal – Dominik Tepper


Pchnięcie kulą dziewcząt:

 

  •     złoty medal – Zuzanna Lubera
  •     srebrny medal – Anna Rudnicka
  •     brązowy medal – Wiktoria Budzyńska


Pchnięcie kulą chłopców:

 

  •     złoty medal - Damian Leżała
  •     srebrny medal – Adrian Radziulewicz
  •     brązowy medal – Bartłomiej Hryniewicki
Zmieniony ( 17.06.2018. )
 
następny artykuł »
© 2018 Gimnazjum Nr 1 w Srokowie :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.