Gimnazjum Nr 1 w Srokowie

Najlepsi uczniowie w I semestrze 2017/2018 Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Beata Beyer   
23.01.2018.

 Znalezione obrazy dla zapytania wygraniWśród gimnazjalistów mamy czworo uczniów, którzy osiągnęli średnią ocen przynajmniej 4,75. Są to Ania Januszewska IIIa, Adrian Dudek IIIb, Jakub Grycewicz IIIb i Bruno Kulesza IIIb. Oto, co o sobie napisali:

 

Jestem  Ania. Interesuję się muzyką i filmem. Gdybym wygrała w LOTTO, zdecydowanie wydałabym całą kwotę na podróże. Lubię spędzać czas wśród ludzi, dlatego nie przeszkadzają mi tłumy w kawiarniach czy sklepach. Zawsze staram się dążyć do wyznaczonego przez siebie celu i wierzę, że wszystko jest możliwe.

Mam na imię Adrian. Mieszkam w Sówce 1 wraz z mamą Ewą, tatą Arminem i moim 10- letnim bratem Konradem. Mam 16 lat, nie interesuje mnie piłka nożna jak większość nastolatków w moim wieku- ja preferuję piłkę ręczną lub jazdę na nartach. Mam również wiele zainteresowań, wśród których można znaleźć m.in. informatykę, jazdę na rolkach oraz kolekcjonowanie gier komputerowych. Jednym z moich ulubionych przedmiotów szkolnych jest matematyka. W przyszłości chciałbym zostać wysoko postawioną osobą w banku, toteż mam zamiar udać się do technikum ekonomicznego. Mam wielkie ambicje i dążę do osiągnięcia wyznaczonych przez siebie celów.

Cześć wszystkim! Mam na imię Jakub . Za 3 miesiące skończę 16 rok życia. W I semestrze roku szkolnego 2017/2018 udało mi się osiągnąć średnią ocen 4.75,  z czego jestem bardzo dumny. Moim hobby jest piłka nożna, taniec, gra na komputerze i spotykanie się ze znajomymi. Jestem ambitnym człowiekiem i dążę do wyznaczanych przeze mnie celów.

Mam na imię Bruno. Interesuję się historią, szczególnie Polski.  Lubię też matematykę i język rosyjski. Uwielbiam opiekować się zwierzętami. Mam psa, który wabi się Smyk. Lubię pomagać. Byłem wolontariuszem w WOŚP. W szkole pomagam kolegom, którym słabiej idzie nauka. Udzielam się także poza szkołą. Należę do Zespołu Pieśni i Tańca „Czeremosz” w Węgorzewie. Reprezentuję moją szkołę w konkursach, np. zdobyłem I miejsce w zawodach sprawnościowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze”, zakwalifikowałem się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych z języka rosyjskiego i wos-u.

 

  

Zmieniony ( 27.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
igielki_m.jpg
20 Stycznia 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Dobiegniew, Fabian,
Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.

Gościmy

© 2019 Gimnazjum Nr 1 w Srokowie :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.